Twoje wypieki wymagają wyjątkowej mąki

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

Pn – Pt: 8.00 – 17.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Nasza dewiza

Tylko surowce naturalne!

Prosto z młyna to jest to!

Tradycyjne metody wyrobu, bez dodatkowych ulepszaczy, zdrowa żywność –   to nie są to tylko słowa, dla nas liczy się najwyższa jakość naszych wyrobów. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego dokładamy starań, by dostarczać naszym Klientom produkty, które zawierają w sobie wszystko, co najlepszego natura ma nam dziś do zaoferowania, które nie zawierają zbędnej chemii..

Mąka

Podstawowy składnik, który musi znaleźć się w każdej kuchni i spiżarni – mąka –  produkowana z szacunkiem do tradycji, taki właśnie produkt powstaje w naszym rodzinnym młynie.

Z pasji do mąki

3 pokolenia doświadczenia, znajomość tradycyjnych przepisów i niezliczone pokłady pasji oraz ogromny szacunek do tego, co robimy, pozwalają z dumą prezentować nasze wyroby. Jesteśmy pewni, że że nasza mąka z młyna zostanie podstawą wielu pysznych wypieków powstających w Twojej kuchni

Kasze

Kasza towarzyszy nam w kuchni od dawna, istnieją jej różne odmiany.Bardzo łatwo je wprowadzić do naszej diety, a efekty tego mogą dać dużo pozytywnych dla naszego zdrowia efektów. W kaszach znajdziemy błonnik, który wspomaga nasz układ pokarmowy, skrobię, która długotrwale pobudza energetycznie nasze komórki.
W kaszach znajduje się także witamina E, która wspiera naszą pamięć i koncentrację

Otręby

Otręby pszenne z naszego młyna świetnie nadają się jako pasza dla koni, bydła, drobiu: kur, indyków, kaczek, przepiórek, bażantów, gęsi.

o nas

Mielimy, ze hej!

Nasza firma położona jest w okolicach miasta Kalisza w Wielkopolsce.  Nasze okoliczne tereny te są bogate w gleby, na których wyrastają  wysokiej jakości zboża. Zajmujemy się ich mieleniem na mąkę oraz wytwarzamy kasze i otręby tradycyjnymi metodami. Doświadczenie 3 pokoleń sprawiło, że jakość naszych produktów jest na najwyższym poziomie.

Cos tu bedzie

blsdasdfd;slfkjs;dlkflksdlkflsdkl;kfs

Cos tu bedzie

blsdasdfd;slfkjs;dlkflksdlkflsdkl;kfs

Cos tu bedzie

blsdasdfd;slfkjs;dlkflksdlkflsdkl;kfst

Zapraszamy!

Sklep Online

Wszystkie produkty z naszej oferty, wytwarzamy bez zbędnych ulepszaczy i dodatków – masz pewność, że kupujesz tu żywność zdrową i bez niepotrzebnej chemii.

Open Every Day:

Monday-Friday: 6am – 5pm Weekends: 7am – 4pm

Kontakt:

lorem ip[[psd

jjasdjadai;da

Ważne:

Regulamin
i polityka prywatności

Wysyłka i płatności

Polityka cookies